Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Uutiset

Anna palautetta seuran jääkiekkotoiminnasta


30.04.2015
Anna palautetta seuran jääkiekkotoiminnasta

 

Kausi 2014-2015 on päättäjäisiä vaille valmis ja on aika kerätä seuraväeltä kokemuksia ja palautetta päättyvästä juniorikiekkokaudesta. Osallistumalla tähän nimettömänä toteutettavaan kyselyyn olet mukana kehittämässä seuran toimintaa ja ohjaamassa sitä jäsenistön haluamaan suuntaan.

 

Kyselyssä on omat kategoriat eri vastaajaprofiileille jaettuna kahteen ikäluokkaan (valmentaja, joukkueenjohtaja/rahastonhoitaja, pelaaja, vanhempi/holhooja). Mikäli täytät kriteerit kahteen eri kategoriaan, niin lähetettyäsi vastaukset avaa kysely uudelleen toista vastauskertaa varten. Vastaaminen vie aikaa vain muutamia minuutteja. Avaa kyselylomake tästä


Takaisin uutisiin