Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Uutiset

Juniorikiekon palautekysely 2016-2017


19.04.2017

Liigajoukkueen jatkaessa taisteluaan Kanada-maljasta, on juniorijoukkueiden kausi  lähellä päätöstään. Tappara ry haluaa kerätä seuraväeltä kokemuksia ja palautetta päättyneestä kaudesta. Tähän nimettömänä toteutettavaan kyselyyn osallistuvat henkilöt ovat mukana kehittämässä seuran toimintaa ja ohjaamassa sitä jäsenistön haluamaan suuntaan. Kysely on tarkoitettu kaikille seuramme juniorikiekkotoiminnassa mukana oleville tahoille.

 

Kyselyssä on omat kategoriat eri vastaajaprofiileille jaettuna kahteen ikäluokkaan (valmentaja, joukkueenjohtaja/rahastonhoitaja, pelaaja, vanhempi/holhooja). Mikäli täytät kriteerit kahteen eri kategoriaan, niin lähetettyäsi vastaukset avaa kysely uudelleen toista vastauskertaa varten. Vastaaminen vie aikaa vain muutamia minuutteja. Avaa kyselylomake tästä

 


Takaisin uutisiin