Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Uutiset

Palautekysely Tapparan juniorikiekkotoiminnasta


22.04.2016

 

Tapparan liigajoukkueen vielä jatkaessa taisteluaan Kanada-maljasta, on juniorijoukkueiden kausi lähes kaikkien joukkueiden osalta jo päättynyt. On tullut aika vetää yhteen kauden toimintaa ja saavutuksia, sekä kerätä seuraväeltä kokemuksia ja palautetta päättyneestä kaudesta. Osallistumalla tähän nimettömänä toteutettavaan kyselyyn olet mukana kehittämässä seuran toimintaa ja ohjaamassa sitä jäsenistön haluamaan suuntaan. Kysely on tarkoitettu kaikille seuramme juniorikiekkotoiminnassa mukana oleville tahoille.

 

Kyselyssä on omat kategoriat eri vastaajaprofiileille jaettuna kahteen ikäluokkaan (valmentaja, joukkueenjohtaja/rahastonhoitaja, pelaaja, vanhempi/holhooja). Mikäli täytät kriteerit kahteen eri kategoriaan, niin lähetettyäsi vastaukset avaa kysely uudelleen toista vastauskertaa varten. Vastaaminen vie aikaa vain muutamia minuutteja. Avaa kyselylomake tästä


Takaisin uutisiin