Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Arkisto

Palautekysely jääkiekkotoiminnasta 2012-2013


12.04.2013

Seuran jääkiekkotoiminnan palautekyselyn linkki on avattu.  Kyselyssä on eri kategoriat eri vastaajaprofiileille, kuten valmentaja, joukkueenjohtaja tai vanhempi. Jos kuulut useampaan kuin yhteen kategoriaan näistä, valitse ensin yksi kategoria ja vastaa siihen. Lähetettyäsi vastaukset voit avata kyselyn uudelleen ja antaa palautteen toisen kategorian näkökulmasta. Vastaaminen vie aikaa muutaman minuutin.

Vastaamalla tähän nimettömänä toteutettavaan kyselyyn olet mukana kehittämässä seuramme jääkiekkotoimintaa, ja omalta osaltasi ohjaamassa sitä seuraväen toivomaan suuntaan. Raportti kyselyn tuloksista julkaistaan seuran nettisivuilla kesäkuun alussa.  Tästä pääset suoraan kyselyyn


Takaisin uutisiin