Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Arkisto

Palautekysely kauden 2011-2012 toiminnasta


18.04.2012

Vuotuisen, jääkiekkotoiminnan palautekyselyn linkki on avattu. Kyselyssä vastaajia pyydetään arvioimaan eri toimintojen tasoa numeroarvosanoin 1-5. Kyselyssä on eri kategoriat eri vastaajaprofiileille, kuten valmentaja, joukkueenjohtaja tai vanhempi. Jos kuulut useampaan kuin yhteen kategoriaan näistä, valitse ensin yksi kategoria ja vastaa siihen. Lähetettyäsi vastaukset voit avata kyselyn uudelleen ja antaa palautteen toisen kategorian näkökulmasta. Vastaaminen vie aikaa muutaman minuutin.

Vastaamalla tähän nimettömänä toteutettavaan kyselyyn olet mukana kehittämässä seuramme jääkiekkotoimintaa, ja omalta osaltasi ohjaamassa sitä seuraväen toivomaan suuntaan. Raportti kyselyn tuloksista julkaistaan seuran nettisivuilla toukokuun aikana.
 Tästä pääset suoraan kyselyyn


Takaisin uutisiin