Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Uutiset

Warrior-Intersport-yhteistyön palautekysely


21.01.2014

Seuran kolmikantainen yhteistyösopimus Warriorin ja Intersport Koskikeskuksen kanssa on ollut voimassa reilut puolitoista vuotta ja on aika kartoittaa kentän mielipiteet ja palaute tuotteista ja palvelusta. Kaupan henkilökunnalle ja seuran toimistolle on tullut jonkin verran palautetta koskien seura-asuja, mutta saadaksemme tarkemmat mielipidetiedot toteutamme nimettömänä seuraväelle tarkoitetun palautekyselyn.

 

Kyselyyn vastaaminen vie aikaa vain muutamia minuutteja. Kyselyyn osallistuvien ja yhteystietonsa jättävien kesken arvotaan eur 100,00 arvoinen lahjakortti Intersport Koskikeskukseen. Vastausaikaa kyselyyn on helmikuun loppuun saakka. Tästä linkistä pääset kyselyyn

 

 


Takaisin uutisiin