Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Arkisto

Warrior-kiekkokoulun ilmoittautuminen avattu


13.02.2013

Kesäkuun alussa Kaukajärven Sentterissä pidettävän, 6-12-vuotialle tarkoitetun Tappara-WARRIOR-kiekkokoulun ilmoittautuminen on alkanut. Paikkoja koulussa on yhteensä 120 pelaajalle. 

 

Tapparan Warrior-kiekkokoulu 6-12 vuotiaille 

Tapparan suosittu jääkiekkokoulu  käynnistää kesän Kaukajärven Sentterissä. 3.-7.6.2013 seuran ammattivalmentajien johdolla toteutettu kiekkokoulu on tarkoitettu kaikille kiekkojunioreille. Maanantaista perjantaihin kestävälle leiriviikolle muodostetaan sekä kokopäivä-, että puolipäiväryhmät.

Kokopäiväryhmien leiripäivän ohjelma sisältää 2 tunnin jääharjoitusta, oheisharjoituksen tai luennon, sekä leirilounaan ja välipalan. Puolipäiväryhmien leiripäivän ohjelma sisältää tunnin jääharjoituksen, oheisharjoituksen tai luennon, sekä leirilounaan.

Hinnat:
Kokopäiväryhmä Eur 235,00 
Puolipäiväryhmä Eur 155,00 
Hinnat sisältävät Warrior tuotepaketin sekä Tappara ry:n nuorisojäsenmaksun Eur 15,00. Tappara ry:n jäsenille hinta on15,00 Euroa halvempi.

n

Lisätietoja seuran toimistolta 020 7457 580


Takaisin uutisiin