Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Yhteys

Tappara ry

Sudenkatu 7

33520 Tampere

 

puhelin: 020 7457 580

sähköposti: tapparary@tappara.fi

 

Toimiston aukioloajat:

ma-to 9.30 - 17.00

pe       9.30 - 15.00 

 

 

                  vasemmalta: Ville Nieminen, Ville Suoranta, Kimmo Vähä-Ruohola,

  J-P Leppänen, Juho Tukia, Niklas Sirén, Kasperi Saarinen ja Samuli Nordman

 

Tappara ry ja sidosrymähenkilöiden yhteystiedot

Kari Aaltonen

toiminnanjohtaja

kari.aaltonen@tappara.fi

050 5164400

 

Erja Naskali

toimistopäällikkö

erja.naskali@tappara.fi

020 7457580

 

Kimmo vähä-Ruohola

juniorivalmennuksen johtaja

kimmo.vaha-ruohola@tappara.fi

020 7457502 soittoaika arkisin klo 12-14

 

Jukka-Pekka Leppänen

valmennuspäällikkö U14-U12, taitovalmentaja

jukka-pekka.leppanen@tappara.fi

040 8428520

 

Heidi Mattila

kehityspäällikkö, taitoluistelu

heidi.mattila@tappara.fi

050 5627739

 

Susanna Haarala

taitoluistelun lajivastaava, yksinluistelun päävalmentaja

susanna.haarala@tappara.fi

040 5155397

Ville Nieminen

valmennuspäällikkö, lapsikiekkotoiminta

ville.nieminen@tappara.fi

040 7317235

Niklas Sirén

valmennuspäällikkö U15-U14-juniorit

niklas.siren@tappara.fi

040 5845599

 

Ville Suoranta

maalivahtikoordinaattori

ville.suoranta@tappara.fi

040 5051949

Juho Tukia

harrastekoordinaattori kerhotoiminta

juho.tukia@tappara.fi

045 6006026

 

Ville-Valtteri Reini

valmentaja, liikuntakerho-ohjaukset

ville-valtteri.reini@tappara.fi

040 1280797

 

Johanna Nuotiomaa

muodostelmaluistelun päävalmentaja

johanna.nuotiomaa@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Harri Laurila

urheilijoiden opiskeluasiat

urheilulehtori, Tampereen Urheiluakatemia

harri.laurila@varala.fi

050 5677114

 

 

 

 

 

Johtokunnan yhteystiedot

Markku Mattila, puheenjohtaja

markku.mattila@sentteritampere.fi

0400 733525

 

Jari Kakko, varapuheenjohtaja

jari.kakko@tammertukku.fi

0500 506552

 

Antti Klaavu

antti.klaavu@nuortenystavat.fi

040 5050286

 

Jussi Aaltonen

juza.aaltonen@gmail.com

040 9643718

 

Teemu Nurmi

nurmi.t@hotmail.com

040 5210076

Ronald Grönlund

ronaldgronlund@gmail.com

0400 418021

 

Anne-Mari Jussila

anne-mari.jussila@elisanet.fi

044 2882123

 

Petri Rajasalo

petri.rajasalo@kolumbus.fi

050 3372500

 

Matti Ollila

mollila79@hotmail.com

040 5144978